Zwiń

Nie masz konta? Zarejestruj się

INFORLEX Biuro Rachunkowe Wszystko o zmianach w przepisach Sprawdź >>

Morawiecki: Podczas trasy promującej Polski Ład chcę rozmawiać z lokalnymi mediami

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Mateusz Morawiecki
Mateusz Morawiecki
Fot. Patryk Ogorzalek
Agencja Gazeta

Podczas trasy promującej Polski Ład chcę rozmawiać z lokalnymi mediami z małych redakcji - zadeklarował na Facebooku premier Mateusz Morawiecki dołączając do wpisu wywiad przeprowadzony podczas poniedziałkowego wyjazdu do Pszczyny (woj. śląskie).

"Podczas wczorajszych odwiedzin w Pszczynie miałem okazję porozmawiać z dziennikarzami z pless.pl - Pszczyna - medium nr 1 o tym, co dla mniejszych miejscowości i ich społeczności oznacza #PolskiŁad" - napisał premier.

"W ramach trasy promującej Polski Ład w całej Polsce będę chciał rozmawiać z przedstawicielami wszystkich mediów, a zwłaszcza małych, lokalnych redakcji, które piszą nie tylko o sprawach ogólnopolskich, ale przede wszystkim o problemach, które trapią ich regiony" - zaznaczył.

"Zapraszam do lektury i oglądania" - dodał premier.

Portal zapowiada siedmiominutowy wywiad z Morawieckim pt. "Rozwój Pszczyny oczami Mateusza Morawieckiego" informacją, że mniejsze miasta, takie jak Pszczyna, zyskają na wprowadzeniu programu.

"Korzystając z faktu, że trasa promująca Polski Ład nie ominęła Pszczyny, spotkaliśmy się z premierem Mateuszem Morawieckim, aby zadać mu kilka pytań. Premier zapewnił m.in. że mniejsze miasta, takie jak Pszczyna, zyskają na wprowadzeniu nowego porządku" - anonsuje wywiad pless.pl.

Premier mówi w nim między innymi o tym, w jaki sposób małe miasta i Polacy skorzystają z Polskiego Ładu, odpowiada też na pytania dotyczące przyszłości górnictwa.