Zwiń

Nie masz konta? Zarejestruj się

Polski Ład: Wynagrodzenia i naliczanie nowych ulg oraz certyfikat gwarantowany [WEBINARIUM]

Ten tekst przeczytasz w 2 minuty
Webinarium: Polski Ład - Wynagrodzenia i naliczanie nowych ulg + Certyfikat gwarantowany
Webinarium: Polski Ład - Wynagrodzenia i naliczanie nowych ulg + Certyfikat gwarantowany
Dziennik Gazeta Prawna

Założenia Polskiego Ładu w 2022 znacznie wpłynęły na zmianę sposobu naliczania wynagrodzeń, dlatego na przykładach warto sprawdzić, jak poprawnie powinno to wyglądać. Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarium Polski Ład - Wynagrodzenia i naliczanie nowych ulg + Certyfikat gwarantowany.

Zapraszamy na praktyczne webinarium, które poprowadzi specjalista z zakresu prawa pracy i kalkulacji wynagrodzeń z wieloletnim doświadczeniem. Celem szkolenia jest uzupełnienie wiedzy oraz aktualizacja techniki związanej z tworzeniem list płac.

Zapisz się >>

W programie:

1. Najważniejsze zmiany publicznoprawne mające wpływ na wysokość wypłaty wynagrodzenia:
- zmiana progu podatkowego
- likwidacja możliwości odliczenia składki zdrowotnej od podatku
- zwiększenie kwoty wolnej od podatku

2. Ulga dla klasy średniej
- komu przysługuje
- progi upoważniające do korzystania z ulgi
- czy i kiedy pracownicy powinni składać wnioski o jej nienaliczanie

3. Ulgi podatkowe
- ulga dla emerytów
- ulga dla rodzin 4+
- ulga na powrót

4. Przykłady list płac w praktyce

5. Odpowiedzi na pytania uczestników webinarium

Niezbędne informacje:

Praktyczne webinarium INFORAKADEMII
Naliczanie wynagrodzeń i ulg podatkowych 2022 w praktyce + Certyfikat gwarantowany
Termin: 10 lutego 2022, w godz. 12:00 – 13:00
Ostatnie 10 minut naszego spotkania przeznaczymy na Państwa pytania.

Prowadząca:

Agnieszka Głuszko, specjalista z wieloletnim stażem z zakresu kadr i płac. Swoje kwalifikacje oraz praktykę zawodową w tym obszarze zdobywała pracując w międzynarodowych korporacjach i biurach rachunkowych, na stanowiskach specjalisty ds. administracji personalnej, menedżera ds. kadr i płac. Jest wykładowcą na Uczelni Techniczno-Handlowej na kierunku Kadry i Płace. Prowadzi kursy i szkolenia z zakresu prawa pracy i wynagrodzeń.

Korzyści dla uczestników webinarium:

Osoby uczestniczące w webinarium mają możliwość zadawania pytań Ekspertowi.
Materiał szkoleniowy będzie można pobrać w trakcie trwania webinarium.
Dzień po webinarium, uczestnicy webinarium otrzymają retransmisję szkolenia. Retransmisja dostępna będzie przez 365 dni.
Każdy z uczestników otrzyma imienny certyfikaty oraz materiały szkoleniowe przygotowane przez Eksperta.
Możliwość sprawdzenia ustawień komputera przed transmisją webinarium. Zapraszamy do testowego wirtualnego pokoju INFORAKADEMII

Retransmisje webinariów INFORAKADEMII wzbogacą zasoby Platformy INFORAKADEMIA. Dlatego jeśli zaplanowany termin webinarium nie odpowiada Państwu, polecamy zakup abonamentu Platformy INFORAKADEMIA. Znajdziesz na niej nie tylko retransmisję tego webinarium, ale również 400 wideoszkoleń oraz 1000 wideoporad z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń, podatków dochodowych, VAT i sektora publicznego. Wśród ostatnio dodanych tematów szkoleń są VAT 2022, PIT i CIT 2022 oraz cykl szkoleń nt. Polskiego Ładu m.in.: Polski Ład – składka zdrowotna przedsiębiorców, Polski Ład – nowe obciążenia podatkowe, Polski Ład – zmiany w ryczałcie, Polski Ład – zmiany w zakresie VAT, Polski Ład – czy i jak przekształcić działalność w spółkę oraz Zmiany w ubezpieczeniach i zasiłkach od 2022. Sprawdź opcje zakupu abonamentu Platformy INFORAKADEMIA >>

Szczegóły organizacyjne:

Webinarium odbędzie się 10 lutego 2022 r. o godz. 12.00 i zakończy się o godz. 13.00. Będzie złożone z dwóch części: wykładowej i sesji pytań. Webinarium przeznaczone jest do oglądania na żywo, tylko w ustalonym terminie.

Osoby, które zakupią webinarium, dzień przed szkoleniem otrzymają w osobnym mailu link, pod którym odbędzie się webinarium. Ponowne przypomnienie przyjdzie na ok. 30 min. przed startem transmisji.

W trakcie trwania webinarium jest możliwość zadawania pytań, które są zgodne z tematem webinarium i nie wymagają, konsultacji, wyliczeń oraz sprawdzenia rejestrów. Podczas sesji pytań Ekspert odpowie na jak największą ich ilość.

Zapisz się >>

Minimalne wymagania sprzętowe:

Procesor 1.4GHz Intel® Pentium® 4 i wyżej. Pamięć operacyjna RAM 512MB (1GB zalecane) dla Windows 7 lub Windows 8. System Operacyjny WIN98, WIN2000, WIN XP, WIN XP PRO i inne systemy operacyjne. Microsoft Internet Explorer 8 lub nowszy; Windows Edge browser; Mozilla Firefox; Google Chrome. Adobe® Flash® Player 13.0+ Video PC: karta graficzna min. 8 MB pamięci. Dźwięk PC: karta dźwiękowa. Łącze Internetowe 512Kbps (zalecane połączenie przewodowe).

Sprawdź ustawienia swojego komputera przed transmisją webinarium. Zapraszamy do testowego wirtualnego pokoju INFORAKADEMII

Organizator webinarium: INFORAKADEMIA

Partnerzy webinarium: INFORLEX, Dziennik Gazeta Prawna, Monitor Księgowego, Biuletyn VAT, Poradnik Gazety Prawnej, IFK Platforma Księgowych i Kadrowych, www.infor.pl

Firma zrzeszona w Polskiej Izbie Firm Szkoleniowych
Certyfikat 23/03/2021