Zwiń

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zadłużeni oddają komornikowi zyski z Polskiego Ładu

Mariusz Szulc
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Emerytura. Zdjęcie ilustracyjne
Do tej pory komornik zajmował co miesiąc z renty socjalnej 150,23 zł. Od stycznia br. komornik zabiera już dużo więcej, bo 222,23 zł.
Shutterstock

Emeryt lub rencista, wobec którego prowadzona jest egzekucja komornicza, nie odczuje korzyści, które przynosi mu Polski Ład.

Pokazuje to historia czytelnika DGP.