
Do tej pory komornik zajmował co miesiąc z renty socjalnej 150,23 zł. Od stycznia br. komornik zabiera już dużo więcej, bo 222,23 zł.
Shutterstock
Emeryt lub rencista, wobec którego prowadzona jest egzekucja komornicza, nie odczuje korzyści, które przynosi mu Polski Ład.
Pokazuje to historia czytelnika DGP.
Pozostało
99%
treści
Ten artykuł przeczytasz w ramach płatnego dostępu

